KSZTAŁCENIE

REALIZACJA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH/ KURSÓW/ EGZAMINÓW/ WARSZTATÓW I INNYCH FORM KSZTAŁCENIA

Proces uruchomienia różnych form kształcenia na Uniwersytecie Opolskim:

1. Zgoda Pani Prorektor ds. kształcenia na uruchomienie studiów podyplomowych/kursu/egzaminu/warsztatu/ innej formy kształcenia wraz z listą nauczycieli akademickich, którzy prowadzić będą zajęcia oraz z wstępnym kosztorysem (zweryfikowanym mailowo przez pracownika BNiOP).
  2. Przekazanie koszulki w EZD z w/w dokumentami do Biura Nauki i Obsługi Projektów, w celu nadania wewnętrznego numeru projektu i ostatecznej weryfikacji kosztorysu pod względem zgodności z Zarządzeniem Rektora nr 120/2022 z dn. 14 grudnia 2022 r. oraz nr 114/2022 z dn. 7 grudnia 2022 r.

Pracownik BNiOP przekazuje dekret księgowy do Kwestury w celu poinformowania o planowanych wpływach z tytułu uruchomienia różnych form kształcenia.

1. Zwrot koszulki do wskazanego w kosztorysie Kierownika studiów, który rozpoczyna zatwierdzenie kosztorysu zgodnie we wskazaną w nim ścieżką.
  2. Po zatwierdzeniu kosztorysu przez wszystkich zostaje on przekazany do pracownika BNiOP, który udostępnia koszulkę Kierownikowi studiów i przekazuje ją do Biura Finansowego.

Dalsze procedowanie prowadzone jest zgodnie z zapisami Zarządzenia nr 120/2022 Rektora Uniwersytetu Opolskiego z dnia 14 grudnia 2022 r. w sprawie zasad kalkulacji kosztów i ustalania odpłatności za studia podyplomowe i inne formy kształcenia w Uniwersytecie Opolskim.

Justyna Chudy-Wójtowicz

tel.: +48 77 452 71 90, mail: jchudy-wojtowicz@uni.opole.pl