W imieniu Narodowej Agencji Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu pragniemy serdecznie zaprosić na Spotkanie Informacyjne dla Szkolnictwa Wyższego realizowane przez Erasmus+ InnHUB Opole przy współpracy z Politechniką Opolską i Uniwersytetem Opolskim!
Wydarzenie ma na celu dostarczenie informacji dotyczących mobilności oraz projektów skierowanych do sektora Szkolnictwa Wyższego w ramach programu Erasmus+ na lata 2021-2027.

W programie spotkania znajdują się następujące punkty:

• Panel uczelni Miasta Opola pod tytułem „Erasmus+ jako narzędzie wspierające innowacyjny rozwój uczelni”.
  • Informacje nt. mobilności zarówno europejskiej, jak i pozaeuropejskiej wraz z przykładami (w ramach Akcji 1).
  • Przykłady i najlepsze praktyki dotyczące projektów Partnerstw współpracy oraz innych (takich jak wspólne studia, budowanie potencjału w szkolnictwie wyższym czy działania Jean Monnet), skierowanych do sektora Szkolnictwo wyższe (w ramach Akcji 2).

Do kogo skierowane jest spotkanie?

• koordynatorów uczelnianych i wydziałowych programu Erasmus+;
  • pracowników dydaktycznych i naukowo-badawczych uczelni ze wszystkich dyscyplin naukowych, a także administracyjnych, technicznych i innych, pragnących realizować projekty międzynarodowe w obszarze szkolnictwa wyższego;
  • nauczycieli akademickich, którzy chcieliby realizować projekty dotyczące wdrażania nowatorskich metod kształcenia;
  • pracowników uczelni zainteresowanych rozwojem własnym i studentów.

Więcej informacji: TUTAJ

TERMIN I MIEJSCE:  20.06. o godz. 9:00 w Centrum Nauka Biznes, Opole, ul. Waryńskiego 4, aula Rudolfa Kośmidra

Organizator: Centrum Innowacji Erasmus+ InnHUB Opole, przy współpracy z Politechniką Opolską i Uniwersytetem Opolskim