Trwa nabór do nowych edycji konkursów:

MAESTRO 16

Konkurs na projekty badawcze dla doświadczonych naukowców mające na celu realizację pionierskich badań naukowych, w tym interdyscyplinarnych, ważnych dla rozwoju nauki, wykraczających poza dotychczasowy stan wiedzy i których efektem mogą być odkrycia naukowe.

W konkursie tym można otrzymać środki na wynagrodzenia dla zespołu badawczego, w tym również stypendia dla studentów lub doktorantów, zakup lub wytworzenie aparatury naukowo-badawczej oraz pokryć inne koszty związane z wydatkami niezbędnymi do realizacji projektu badawczego.

TERMIN SKŁADANIA KARTY A: 03.09.2024r.

TERMIN ZAKOŃCZENIA NABORU: 17.09.2024r.

SZCZEGÓŁY NA TEMAT KONKURSU: TUTAJ

SONATA BIS 14

Konkurs na projekty badawcze mające na celu powołanie nowego zespołu badawczego, prowadzącego badania naukowe o charakterze podstawowym. Konkurs skierowany jest do osób, które uzyskały stopień naukowy doktora w okresie od 5 do 12 lat przed rokiem wystąpienia z wnioskiem.

TERMIN SKŁADANIA KARTY A: 03.09.2024r.

TERMIN ZAKOŃCZENIA NABORU: 17.09.2024r.

SZCZEGÓŁY NA TEMAT KONKURSU: TUTAJ