Zapraszamy społeczność akademicką do wzięcia udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej Życie w wirtualnej rzeczywistości aspekty ekonomiczne, pedagogiczne, psychologiczne i prawne.

Wydarzenie będzie doskonałą okazją do podjęcia rozważań dotyczących funkcjonowania wirtualnego świata i jego wpływu na szeroko rozumianą rzeczywistość oraz będzie stanowić silny impuls dla pogłębienia współpracy nauki i biznesu w tym obszarze badawczym. Konferencja spotkała się z dużym zainteresowaniem zagranicznych ośrodków akademickich. Ponadto uzupełnienie wymiaru naukowego konferencji, stanowić będzie wydanie publikacji w Wydawnictwie Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu, które znajduje się na liście wydawnictw publikujących recenzowane monografie naukowe (Poziom I, 80 pkt. poz. 763).

TERMIN I MIEJSCE:

8-9 kwietnia 2022 r.

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu.

Wszystkie szczegóły TUTAJ