Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy o wynikach naboru do konkursu „Małe Granty dla województwa opolskiego” na działania dydaktyczno-naukowe, w którym wyróżnione zostały 3 wnioski Uniwersytetu Opolskiego. Poniżej, zamieszczamy listę wybranych projektów UO, które w wyniku posiedzenia Zarządu Województwa Opolskiego z dnia 17 maja 2021 r. otrzymają dofinansowanie Marszałka:

1. Międzynarodowa Olimpiada Wiedzy o Polsce, Unii Europejskiej i Województwie Opolskim – dofinansowanie w wysokości 7 300 zł
  2. Przeszłość Przyszłości. VIII Ogólnopolskie Seminarium Prawa Ochrony Zabytków dla młodych naukowców, doktorantów i studentów im. Profesora Jana Pruszyńskiego w Pałacu w Lubostroniu– dofinansowanie w wysokości 3 000 zł
  3. Zorganizowanie międzynarodowej konferencji naukowej QUO VADIS Life Sciences, Opole 2021 w trybie hybrydowym– dofinansowanie w wysokości 10 000 zł

Warto nadmienić, iż w tegorocznej edycji wyłonionych zostało w sumie 7 propozycji projektowych, których łączna wartość wyniesie 50 000 zł. Autorom wyróżnionych wniosków serdecznie gratulujemy i życzymy pomyślnej realizacji działań.