BIURO NAUKI I OBSŁUGI PROJEKTÓW

DOM STUDENTA “KMICIC” (parter)

ul. Grunwaldzka 31

45-054 Opole

PN-PT:  7.30 – 15.30

 

 

DYREKCJA BIURA:

mgr Jarosław Kubiak – Dyrektor

tel: +48 77 452 73 55  mail: jaroslaw.kubiak@uni.opole.pl 

 

mgr Izabela Ganowska – Z-ca Dyrektora

tel.: +48 77 452 74 87  mail: iganowska@uni.opole.pl

NASZE ZESPOŁY:

ZESPÓŁ DS. STANDARYZACJI I PRZYGOTOWANIA PROJEKTÓW

mgr Małgorzata Podgórska-Ziobro

tel.: +48 77 452 71 83 mail: malgorzata.podgorska@uni.opole.pl

mgr Ewa Młynarczyk

tel.: +48 77 452 71 84 mail: emlynarczyk@uni.opole.pl

mgr Anastasiia Bichenova

tel.: +48 77 452 71 78 mail: anastasiia.bichenova@uni.opole.pl

dr Maria Misztal

tel.: +48 77 452 74 87 mail: maria.misztal@uni.opole.pl

Więcej o nas

ZESPÓŁ DS. REALIZACJI I ROZLICZEŃ PROJEKTÓW

mgr Marek Liśkiewicz – Koordynator Zespołu ds. realizacji i rozliczeń projektów, p.o. Zastępcy Dyrektora

tel.: +48 77 452 74 67 mail: mliskiewicz@uni.opole.pl/projekty@uni.opole.pl

mgr Justyna Chudy – Wójtowicz

tel.: +48 77 452 71 90 mail: jchudy-wojtowicz@uni.opole.pl

mgr Agata Gąska

tel.: +48 77 452 71 92 mail: agata.gaska@uni.opole.pl

mgr Kalina Polok

tel.: +48 77 452 71 88 mail: kalina.polok@uni.opole.pl

mgr Agnieszka Bednarek – Budziak

tel.: +48 77 452  71 91 mail: abednarek@uni.opole.pl

mgr inż. Paulina Budziak

tel.: +48 77 452 71 87 mail: paulina.budziak@uni.opole.pl

mgr  Katarzyna Koryzma

tel.: +48 77 452 71 93 mail: katarzyna.koryzma@uni.opole.pl

mgr  Aleksandra Krems

tel.: +48 77 452 71 89 mail: aleksandra.krems@uni.opole.pl

Więcej o nas

ZESPÓŁ DS. MOBILNOŚCI MIĘDZYNARODOWEJ

mgr Karolina Młotek- Koordynator Zespołu ds. mobilności międzynarodowych

tel.: +48 77 452 73 51 mail: kmlotek@uni.opole.pl, erasmus@uni.opole.pl

mgr Halina Palmer – Piestrak

tel.: +48 77 452 73 52 mail: hpalmer@uni.opole.pl, erasmus@uni.opole.pl

mgr Magdalena Rudy

tel.: +48 77 452 73 52 mail: mrudy@uni.opole.pl,erasmus@uni.opole.pl

Daria Gogol

tel.: +48 77 452 73 53 mail: dgogol@uni.opole.pl,erasmus@uni.opole.pl

mgr Mohammad Murtaza Kohistani

tel.:+48 77 452 73 52 mail: mkohistani@uni.opole.pl

mgr Paulina Panic

tel.: +48 77 452 73 52 mail: paulina.panic@uni.opole.pl 

mgr Dominika Gamroth

tel. +48 77 452 73 53 mail: dominika.gamroth@uni.opole.pl

Dominika Spora

tel. +48 77 452 73 53 mail: dominika.spora@uni.opole.pl

mgr Katarzyna Grela

tel.: +48 77 452 73 52 mail: katarzyna.herok@uni.opole.pl,erasmus@uni.opole.pl

link do strony Biura Erasmus + znajduje się tutaj

Więcej o nas

ZESPÓŁ DS. REALIZACJI I ROZLICZEŃ PROJEKTU “POMOLOGIA-PRÓSZKÓW”

mgr Marek Liśkiewicz – p.o. Zastępcy Dyrektora, Koordynator Zespołu ds. realizacji i rozliczeń projektów

tel.: +48 77 452 74 67 mail: mliskiewicz@uni.opole.pl/projekty@uni.opole.pl

mgr Justyna Chudy – Wójtowicz

tel.: +48 77 452 71 90 mail: jchudy-wojtowicz@uni.opole.pl

mgr Agata Gąska

tel.: +48 77 452 71 92 mail: agata.gaska@uni.opole.pl

mgr Kalina Polok

tel.: +48 77 452 71 88 mail: kalina.polok@uni.opole.pl

mgr Agnieszka Bednarek – Budziak

tel.: +48 77 452  71 91 mail: abednarek@uni.opole.pl

Wszelkie zapytania można również kierować pod adres pomologia@uni.opole.pl

Więcej o nas