Zarząd Województwa Opolskiego ogłosił konkurs na Małe granty dla uczelni województwa opolskiego na zadania dydaktyczno-naukowe.

Do konkursu mogą być zgłaszane projekty:

1. służące działaniom na rzecz młodzieży, w związku z ustanowieniem roku 2022 Europejskim Rokiem Młodzieży, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień ekologicznych, wielokulturowości, a także rozwojem kompetencji cyfrowych,
  2. dotyczące wspierania działań służących otwartości i tolerancji, integracji międzykulturowej; działań antydyskryminacyjnych,
  3. służące wzmacnianiu wśród studentów umiejętności poruszania się na rynku pracy oraz rozwijania wiedzy i umiejętności z zakresu przedsiębiorczości.

Kompletne wnioski o dotacje należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia  28 marca 2022 r. na adres: Departament Edukacji i Rynku Pracy  Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego, ul. Piastowska 14, 45-082 Opole (koperta z dopiskiem „Konkurs na Małe Granty”). O zachowaniu terminu decyduje data wpływu do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.

SZCZEGÓŁY I REGULAMIN TUTAJ